Шановні учасники освітнього процесу!

Звертаємо вашу увагу:

Наш освітній процес триває з 12.03.2020 року в дистанційному режимі. Для цього ми використовуємо такі форми:

Теле-фонний зв’язок Елек-тронна пошта Cоціальні мережі: Месенд-жери: Дистан-ційні платформи: Середовища для контролю і оцінювання знань: Хмарні сервіси: Електронні бібліотеки, уроки: Масові відкриті онлайн курси (MOOC):
так сайт школи, Електронна пошта вчителів Face Bоok, Instagram Skype, Viber, Telegram Google Class Google forms, "На урок" (тестування) Google-диск "На урок",http://urok.ippo.kubg.edu.ua/, Уроки на ТРК «Київ», YouTube Прометеус, EdEra, Ilearn, Всеосвіта

Усі питання щодо завдань вирішуйте індивідуально зі своїми вчителями через е-пошту або інші засоби зв'язку.

Інформація по завданнях буде додаватись та оновлюватись вчителями-предметниками.

Організовуємо навчання учнів,

використовуючи дистанційні технології (на допомогу вчителям додаткові матеріали)

Google Classroom – безкоштовний хмарний сервіс, створений для навчальних закладів та некомерційних організацій.

Налаштування сервісу Google Classroom для користувача Google як фізичної особи:

https://www.youtube.com/playlist?list=PLYChBsEINueJkS2ugCpeP_9C_yITX7Y5X&fbclid=IwAR3aFuMt9fHl9_ZQcT-m-ZlXkjzVcKMtCph8aRIjPV3DJorrfJnva2MOE_k

Створення відеолекції засобами PowerPoint – https://www.youtube.com/watch?feature=share&v=Tu9X-uRYyds&app=desktop

Loom – (https://www.loom.com) веб-інструмент для швидкого створення відеоуроків для учнів чи колегам. Середовище дуже просте у використанні, а головне, інтегроване з Gmail, Google Docs, Dropbox, Trello а нішими. https://www.educatorstechnology.com/2020/03/here-is-great-tool-for-creating-video.html

ZOOM – сервіс відео-трансляцій

Налаштування сервісу відео-трансляцій:

https://www.youtube.com/watch?v=wH331ndzurM&feature=youtu.be&fbclid=IwAR0pqNJSM4s17RIalnaTuTDjjQostQfyFggsZbNd9LJzAwRWsB7Ks4ktJsA

Безкоштовні онлайн-уроки з математики та фізики

https://www.youtube.com/channel/UCugp2JTHik6cdFxs1GbEOGg?fbclid=IwAR3QgVIHjgLRWpAjL0_-MuxIxRmPpBqRMNCH_ShDoQLIZ0fF_jznkDo9GBA

Готові шкільні презентації з біології, фізик, хімії, математики, інформатики, історії України, всесвітньої історії, української мови та літератури, англійської та німецької мов, астрономії, географії та інших шкільних предметів

https://gdz4you.com/prezentaciyi/?fbclid=IwAR3kqmVbL9Z_7xOXyhEaNLx88EthNLWJPBhwp4gvBxqDm9C44qtfEHgdBp8

Репетитор-бот (Нова Школа 1-11 класи)

https://www.youtube.com/channel/UCAu_hCCOp_LvqYluOe8wolg/featured

50 обов'язкових завдань для дошкільника на карантин

http://osvita.ua/school/63379/?fbclid=IwAR1gm-6XsIO4ZTRckTsW8oM54vjAs0AG0LmFtzRLGsFYrSNMxNHBUc5oGvE

Доброго дня, від Завадського І.О.:

Надаю гостьовий доступ до всіх уроків http://itknyga.com.ua.

Алгоритм роботи такий. На сайті http://itknyga.com.ua в меню зліва вибрати онлайновий підручник, наприклад "5-6 класи - онлайн". Вибрати курс, наприклад "5 клас". Натиснути кнопку "Увійти як гість". Вибрати урок і навчатися

До уваги учнів та батьків!
16 березня о 9.30 для учнів 9-11 класів на телеканалі Київ розпочинається трансляція відеоуроків (щодня).

8 квітня, о 9:00 ранку в межах Всеукраїнської школи онлайн розпочинається трансляція уроків для початкової школи - відтепер проєкт покриває всі класи.

НаYouTube МОНможна переглянути уроки абсолютно для кожного класу. Для зручності користувачів там працюють окремі списки відтворення. Тепер, зокрема, і для початкових класів:

 • 1 клас –bit.ly/USO1class
 • 2 клас –bit.ly/USO2class
 • 3 клас –bit.ly/USO3class
 • 4 клас –bit.ly/USO4class
 • 5 клас –bit.ly/USO5class
 • 6 клас –bit.ly/USO6class
 • 7 клас –bit.ly/USO7class
 • 8 клас –bit.ly/USO8class
 • 9 клас –bit.ly/USO9class
 • 10 клас –bit.ly/USO10class
 • 11 клас –bit.ly/USO11class

Також оприлюдненочіткий розклад, за яким займатимуться діти початкової школи впродовж наступних 5 тижнів.

Кожен охочий може також завантажити розклад для всіх класів з темами на наступний тиждень:1 клас,2 клас,3 клас,4 клас,5 клас,6 клас,7 клас,8 клас,9 клас10 клас,11 клас.


Нагадуємо, що для учнів, які мають проблеми з підключенням до Інтернету, всі уроки також транслюватимуться українськими телеканалами. Так, за класами закріплено такі телеканали:


 • 1 клас – Піксель
 • 2 клас – UA:Перший
 • 3 клас – UA:Культура
 • 4 клас – ПлюсПлюс
 • 5 клас – ПлюсПлюс та 112 Україна
 • 6 клас – ZOOM та News One
 • 7 клас – 5 канал та ZIK
 • 8 клас – Індиго та УНІАН
 • 9 клас – Рада та UA:Культура
 • 10 клас – UA:Перший
 • 11 клас – М1

Уроки для початкової школи транслюються з 9 години ранку у вівторок та четвер, а для 5-11 класів з 10:00, з понеділка до п’ятниці.

Також на YouTube МОН, окрім субтитрів, почав з’являтися переклад жестовою мовою для уроків. Поступово такий супровід матимуть усі уроки каналу.

Нагадуємо, що програма уроків початкової школи розрахована на 5 тижнів і складається з чотирьох предметів: української мови, математики, науки та мистецтва.

Кожен урок триватиме 15 хвилин, що є оптимальним для занять дітей цієї вікової категорії у форматі теле- та онлайн-лекцій.

Основна мета проєкту – допомогти дітям початкової школи, які не мають сучасних девайсів, засобів зв’язку (підключення до інтернету), підтримки дорослих, вчитися дистанційно.

ЗНО-2020 розпочнеться 25 червня, - в.о. міністра

Міністерство освіти і науки планує розпочати основну сесіюзовнішнього незалежного оцінювання25 червня. Документи про здобуття освіти випускники отримають наприкінці липня.

Про це, під час онлайн конференції у Facebook, сказала в.о. міністра освіти і науки Любомира Мандзій.

«Випускники зможуть отримати документи про освіту після проведення державної підсумкової атестації у формі зовнішнього незалежного оцінювання. Це орієнтовно відбудеться наприкінці липня. З 25 червня до 17 липня відбудеться основна сесія ЗНО», - сказала Любомира Мандзій.

Як відомо, при реалізації цього сценарію результати ЗНО будуть оголошені до 31 липня. Реєстрація електронних кабінетів вступників розпочнеться 1 серпня.

Прийом документів від вступників триватиме з13 до 22 серпня.

Навчальний рік для першокурсників розпочнеться 15 вересня.

Пробне ЗНО може відбутись 15-17 червня

У червні, завчасно до проведення основної сесіїзовнішнього оцінювання, зареєстровані учасники будуть мати можливість пройти пробне ЗНО.

Про це, під час онлайн конференції у Facebook, сказала в.о. міністра освіти і науки Любомира Мандзій.

Вона нагадала, що пробне ЗНО допоможе учасникам відчути атмосферу проведення тестування.

«Пробне зовнішнє незалежне оцінювання відбудеться 15-17 червня. Виходячи з теперішньої ситуації ми розуміємо, що можемо проводити ЗНО у червні місяці і робимо все необхідно щоб створити пункти тестування, залучити педагогічних працівників до проведення ЗНО. Забезпечити безпечність шкіл», - сказала в.о. міністра освіти.

Раніше Любомира Мандзійповідомила, що основна сесія ЗНО розпочнеться 25 червня.

Як відомо, пробне зовнішнє оцінювання відбувається впродовж двох тестових днів. Під час першої сесії відбувається тестування з української мови і літератури. У ході другого тестового дня учасники мають можливість скласти однин з тестів, які включені до програми проведення тестування.

Участь у пробному ЗНО можуть взяти лише учні, які були попередньо зареєстровані на тестування.

Дистанційне навчання у школах триватиме до 31 травня

У зв’язку ізпродовженням загальнонаціонального карантинудо 22 травня, навчальний рік у школах по всій країні завершиться дистанційно. Про це повідомляє прес-служба Міністерства освіти і науки.

Календар навчання та завершення навчального року:

 • до 31 травня триватимуть заняття;
 • до 1 липня має бути завершений навчальний рік;
 • до 15 червня школи завершують оформлення: свідоцтв про здобуття базової середньої освіти; свідоцтв досягнень та табелів навчальних досягнень;
 • упродовж червня школи на педагогічних радах розглядають питання про переведення учнів до наступного класу.

Випускники 11-х класів отримають документ про здобуття освіти післяскладання ДПА у формі ЗНО. Якщо учні 1-8, 10 класів не планують навчатися в іншому закладі освіти, школи надсилатимуть копії документів учням електронною поштою, а оригінали документів будуть видані у вересні 2020/2021 навчального року.

Нагадаємо, що державна підсумкова атестація для учнів 4-х та 9-х класівскасована.

Для запобігання поширенню коронавірусної хвороби COVID-19 у 2019/2020 навчальному році МОН рекомендує утриматися від проведення масових заходів, зокрема – останніх дзвоників та випускних вечорів.

Нагадаємо, що учасники, які проживають в іншій області або на відстані понад 150 кілометрів від закладу освіти,зможуть змінити місце складання ЗНО.

Вкладення
Кiлькiсть переглядiв: 740

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.