/Files/images/IMG_1530.jpg

З 2019-2020 по 2023-2024 навчальний рік педагогічний колектив працюватиме над науково-методичною проблемою "Реалізація основних напрямків оновлення освітніх процесів з урахуванням вимог сучасної школи" .

Мета реалізації методичної теми

1.Організація командної взаємодії педагогів щодо комплексного впровадження інноваційних педагогічних технологій у формування ключових компетентностей учнів.

2.Створення максимально сприятливих умов для задоволення освітніх потреб, розвитку та самореалізації кожної дитини у творчому середовищі.

3.Активізація творчого потенціалу учнів, залучення до творчої діяльності, підвищення рівня компетентності дітей.

Пріоритетні завдання роботи

1.Вивчення теоретичних засад формування ключових компетентностей.

2.Створення системи діагностики творчого потенціалу учнів.

3.Створення банку інформації про індивідуальні здібності учнів школи, рівень та динаміку їх розвитку на основі моніторингових досліджень.

4.Удосконалення системи організації освітнього процесу на основі сучасних тенденцій розвитку освітньої галузі.

5.Підвищення рівня професійної майстерності вчителів щодо особливостей роботи по формуванню ключових компетентностей учнів.

6.Розробка рекомендацій, спрямованих на самоосвіту, створення можливостей для особистісного та професійного зростання педагогічних працівників у процесі роботи над темою.

7. Створення умов для формування, виявлення та поширення кращого педагогічного досвіду вчителів школи, розвитку іміджологічної культури, зростання мотивації до постійного самовдосконалення та самореалізації.

Кiлькiсть переглядiв: 754

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.