В рамках профілактичної роботи у школі ми проводимо наступні заходи з попередження проявів булінгу

1. Круглий стіл із застосуванням медіа-презентації з вчителями школи на тему: «Безпечна школа. Маски булінгу», "Булінг:правовий захист"

2. Робота психолога та соціального педагога з метою формування прагнення підлітків до ведення зорового способу життя, обізнаності учнів у негативізмі булінгу та його проявів, попередження насильницької поведінки учнів.

3. Анкетування учнів з метою виявлення проявів насильства.

4. Робота з батьками - проведення батьківських зборів "Медіаграмотність в контексті протидії булінгу", міні - тренінгу "Небезпека Інтернету:реальні загрози віртуального світу"

5. Зустрічі з органами ювенальної превенції.

6.Робота шкільного гуртка " Вирішення конфліктів мирним шляхом. Базові навички медіації"

7. Проведення з учнями усного журналу "Правова абетка", міні-тренінгів "Яким повинен бути справжній друг", "Як навчити дітей безпечної поведінки в Інтернеті", годин спілкування "Кібербулінг:загроза ХХІ століття", " Зміцнюй в собі негативне ставлення до інших", години правової грамотності "Правова свідомість, правова поведінка,відповідальність за своє життя". виховних годин "Булінг - ми всі можемо допомогти це зупинити"

8. Розробка та використання в роботі "Правил поведінки для учнів в закладі"

9. Виставка малюнків "Булінг в учнівському середовищі", "Зупинимо булінг разом"

10. Створення на базі школи алгоритму реагування на випадки насильства серед дітей: чіткий алгоритм можливих дій, відповідальності та компетенції вчителя, представників адміністрації, психолога і соціального педагога; встановлення їх ролі та обсягу обов'язків у цьому алгоритмі.

11. Перегляд відеороліків, відеофільмів, презентацій

12. Виготовлення та розповсюдження учнями профілактичних та пропагандистських буклетів «Явище булінгу – руйнація суспільства».

/Files/images/besda/5.jpg /Files/images/besda/зображення_viber_2022-02-02_16-01-07-111.jpg

/Files/images/besda/зображення_viber_2022-02-02_16-01-06-199.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 143

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.