Безпечні умови проведення пробного ЗНО-2020

2020-06-05

Шановний учаснику / шановна учаснице пробного зовнішнього незалежного оцінювання!

15 червня відбудеться пробне зовнішнє незалежне оцінювання з української мови і літератури, 17 червня – з усіх інших навчальних предметів.

Для Українського і регіональних центрів оцінювання якості освіти Ваше здоров’я є пріоритетом, тому просимо дотримуватися кількох простих правил. Ми, своєю чергою, зробимо все можливе, щоб Ви в безпечних умовах ознайомилися з процедурою проведення ЗНО і перевірили, наскільки готові до тестування.

Ваша безпека – наша спільна робота, тому просимо:

1. Поспостерігайте за станом свого здоров’я напередодні, а також у день тестування. Якщо помітите ознаки респіраторних захворювань (підвищена температура тіла – вище 37,2°С, сухий кашель, нудота, біль у м’язах, головний біль, важкість дихання, біль у горлі, втрата смаку або нюху), залишайтеся вдома і не наражайте ні себе, ні інших на небезпеку.

2. Уникайте скупчень людей перед пунктом тестування, а також усередині нього. Ми розуміємо, що Ви давно не бачилися з друзями, однак не знаєте, хто з них може бути хворим.

3. Дотримуйтеся правил соціального дистанціювання – намагайтеся перебувати на відстані не менше 1,2 м від інших учасників у пункті тестування, а також поза його межами.

4. Будьте в масці або респіраторі під час допуску до пункту, а також під час перебування в ньому.

5. Не забувайте, що одноразові медичні маски потрібно замінювати кожні 3 години.

6. Намагайтеся рухатися відповідно до вказівників, не прогулюйтеся пунктом тестування.

7. Мийте руки з милом і не торкайтеся обличчя.

Просимо Вас залишатися вдома за найменших ознак респіраторних захворювань, оскільки тільки так ми зможемо знизити ризики інфікування учасників. Зауважимо, що працівники пункту тестування мають право не пустити учасника до пункту тестування із найменшими ознаками таких захворювань.

Якщо маєте певні хронічні захворювання, симптоми яких подібні до симптомів респіраторних захворювань (підвищена температура тіла, важкість дихання тощо), візьміть, будь ласка, довідку в лікаря, яка підтвердить, що певні симптоми є Вашою фізіологічною особливістю або ознакою захворювання відмінного від того, що викликане Сovid-19.

Зі свого боку ми дезінфікуватимемо і провітрюватимемо приміщення, допомагатимемо Вам орієнтуватися в пункті тестування, а також усіляко підтримуватимемо протягом тестування. Ситуація, що склалася, непроста і часто викликає нервування. Просимо поважати інших учасників і працівників пункту тестування, щоб зробити цей досвід максимально корисним для всіх.

Наостанок ще раз просимо Вас залишатися вдома, якщо не упевнені в доброму стані свого здоров’я. У будь-якому разі Ви зможете завантажити всі матеріали тестування зі своєї сторінки учасника, а також унести відповіді до спеціального сервісу, щоб визначити свої результати, не створюючи додаткових ризиків для здоров’я. Так, ми свідомі того, що самостійна робота вдома або відеоматеріали про проходження тестування (https://www.youtube.com/watch?v=rFVrxwEHlLs,https://www.youtube.com/watch?v=nGdyNAPQGqw) не замінять повноцінного пробного ЗНО.

Пам’ятайте, що здоров’я – найважливіший скарб людини!

ПРОБНЕ ЗНО ВІДБУДЕТЬСЯ 15 ТА 17 ЧЕРВНЯ, ВХІД НА ТЕСТУВАННЯ – В ЗАХИСНИХ МАСКАХ

Пробне ЗНО з української мови та літератури відбудеться 15 червня 2020 року, з інших предметів – 17 червня 2020 року. Про це йдеться у відповідномунаказіУкраїнського центру оцінювання якості освіти, оприлюдненому 22 травня 2020 року.

Оновлені запрошення-перепустки з адресами пунктів пробного тестування будуть з’являтися в особистих кабінетах учасників пробного ЗНО з 1 червня. Для входу в особисті кабінети на сайті відповідногорегіонального центру оцінювання якості освітинеобхідно ввести логін та пароль, отримані раніше від РЦОЯО.

Для друку запрошення-перепустки необхідно скористатися опцією “Сформувати запрошення-перепустку” – документ завантажиться у форматі PDF, після чого його можна буде роздрукувати.

Вхід учасників до пунктів проведення тестування відбуватиметься за наявності:

· оригіналу документа, за яким відбувалась реєстрація на пробне ЗНО (паспорт, ID-картка тощо);

· запрошення-перепустки;

· засобів індивідуального захисту – маски або респіратора (у тому числі виготовлених самостійно).

Рекомендовано мати при собі дві-три ручки з чорнилом насиченого чорного кольору, за бажанням – прозору пляшку з питною водою і антисептик для рук.

Визначити результати пробного ЗНО можна буде за допомогою онлайн-сервісу. Для цього учаснику потрібно буде занести свої відповіді до спеціального сервісу “Визначення результатів пробного зовнішнього незалежного оцінювання” у такі терміни:

· 15 червня – з української мови і літератури;

· 17 червня – з історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, а також англійської, німецької, французької та іспанської мов.

Для тих, хто скористається такою можливістю, результати тестування з української мови буде оприлюднено до 21 червня, з решти предметів – до 23 червня.

Нагадаємо, основна сесія ЗНО-2020 відбудеться 25 червня – 17 липня, результати стануть відомі до 29 липня.

УВАГА! ЗНО-2020 - Новини

Міністерство освіти науки України ухвалило рішення про терміни проведення основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році.

Відтак основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання розпочнеться 25 червня тестуванням з математики і завершиться 17 липня тестуванням з хімії. Тестування з української мови і літератури відбудеться 30 червня, з фізики — 2 липня, з іспанської, німецької, французької мов — 6 липня, з англійської мови — 7 липня, з історії України — 9 липня, з біології — 13 липня, з географії — 15 липня.До 4 червня 2020 року зареєстровані учасники зможуть завантажити зі своїх інформаційних сторінок запрошення-перепустки, де буде зазначено час і місце проведення тестувань.Інформацію про результати основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання з усіх навчальних предметів буде розміщено на інформаційних сторінках учасників тестування до 29 липня 2020 року.Додаткова сесія ЗНО запланована на 23 липня – 11 серпня, а результати буде розміщено до 14 серпня. Цьогоріч для участі в додатковій сесії ЗНО зможуть зареєструватися під час додаткового періоду реєстрації (25 травня – 9 червня) всі, хто не зміг зреєструватися протягом 3 лютого — 24 березня.(джерело: https://testportal.gov.ua)
ТЕСТИ ЗНО ОНЛАЙН
Кiлькiсть переглядiв: 329

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.