ТЕСТИ ЗНО ОНЛАЙН

Реєстрація на ЗНО-2021 розпочнеться 1 лютого

Міністерством освіти і науки затверджений Календарний план підготовки та проведеннязовнішнього незалежного оцінювання2021 року.

Відповіднийнаказпідписаний т.в.о. міністра освіти і науки Сергієм Шкарлетом.

Згідно з документом, реєстрація учасників зовнішнього незалежного оцінювання триватиме з 1 лютого до 5 березня 2021 року.

Адміністрації закладів освіти матимуть можливість зареєструвати учнів, слухачів та студентів для проходження ДПА у формі ЗНО до 1 березня 2021 року.

До 30 квітня 2021 року учасники тестування отримають запрошення-перепустки, у яких буде зазначено час і місце проведення зовнішнього оцінювання.

Графік основної сесії ЗНО-2021

· хімія — 21 травні;

· іспанська, німецька, французька мови — 24 травня;

· англійська мова — 25 травня;

· математика — 28 травня;

· українська мова, українська мова і література — 1 червня;

· історія України — 4 червня;

· фізика — 7 червня;

· біологія — 10 червня;

· географія — 15 червня.

Результати основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання з усіх навчальних предметів буде оголошено не пізніше 30 червня.

Також до 30 червня заклади освіти отримають результати державної підсумкової атестації своїх учнів та студентів.

Проведення додаткової сесії зовнішнього незалежного оцінювання відбудеться у період з 29 червня до 16 липня 2021 року.

Особливості ЗНО-2021: дворівневі тести, ДПА з 4 предметів та ЗНО не більше як з 5 предметів

Ще рік тому, 6 вересня 2019 року, набув чинностінаказМОН від 09.07.2019 № 945«Деякі питання проведення в 2021 році зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти».вня до 16 липня (звісно, терміни залежать від пандемії).

Кількість ЗНО.Кожен зареєстрований учасник зовнішнього оцінювання має право скласти тестине більш як із п’ятинавчальних предметів із Переліку (пункт 2).

Кількість ДПА.У пункті 5 згаданого наказу сказано:

5)результати зовнішнього оцінюванняза критеріальною шкалою 1 – 12 балівіз чотирьох навчальних предметівзараховуються якоцінки за державну підсумкову атестаціюза освітній рівень повної загальної середньої освіти (далі – атестація) для учнів (слухачів, студентів) закладів загальної середньої, професійної (професійно-технічної), вищої освіти, які в 2021 році завершують здобуття повної загальної середньої освіти (далі – здобувачі освіти):

української мови(усі завдання сертифікаційної роботи)або української мови і літератури(субтест “Атестаційні завдання”);

математики(з урахуванням вимог підпункту 6 цього пункту);

історії України(субтест “Період XX – початок XXI століття”)або іноземної мови(з урахуванням вимог підпункту 6 цього пункту) – за вибором здобувача освіти;

одного з навчальних предметів, зазначених у пунктах 4 – 12Переліку – за вибором здобувача освіти;

Рівні ЗНО.Про це йдеться у пункті 6:

6) здобувачі освіти, яким результат зовнішнього оцінюванняз математики та/або іноземної мовимає зараховуватися як оцінка за атестацію, отримують її за результатами виконання завдань: рівня стандарту, якщо вивчали відповідний навчальний предмет на рівні стандарту; рівня стандарту та профільного рівня, якщо вивчали відповідний навчальний предмет на профільному рівні.
Кiлькiсть переглядiв: 446

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.