Бібліотека

/Files/images/vchitel/Безымянный1.JPGШестопалова Тетяна Борисівна шкільний бібліотекар

“Людина, для якої книжка уже в дитинстві стала такою необхідною, як скрипка для музиканта, як пензель для художника, ніколи не відчує себе обділеною, збіднілою, спустошеною”.
(В. Сухомлинський)

Шановні батьки та учні!

Інформуємо Вас про те, що наразі у ЗЗСО постало питання – як бути з підручниками, які знаходяться у користуванні учнів ЗЗСО – адже у травні місяці всі підручники поверталися до шкільної бібліотеки для проходження їх інвентаризації.

ОДНОЗНАЧНО – до повного закінчення карантину учні та їх батьки не можуть приходити до школи, аби здати підручники класному керівникові або безпосередньо у бібліотеку.

Що можна порадити – якщо у червні не буде повного зняття карантину, підручники, видані учням інших, перевідних класів, можуть залишатися до середини серпня (коли учителі та бібліотекарі почнуть повертатися з відпусток), і лише тоді відбудеться повна заміна їх на підручники для послідуючого класу. Але все це – лише за сприятливих умов та без будь яких порушень карантинних правил.

Щодо підручників для учнів 9 та 11 класів – будемо сподіватися, що кінець травня та червень можуть бути сприятливими для того, щоб учні мали змогу повернути ці підручники у школу.

Батьки та учні випускних класів повинні безконтактно, шляхами онлайн-зв'язку, попередити про збереження та обов’язкове повернення підручників до навчального закладу.

З повагою та найкращими побажаннями здоров'я – Шестопалова Т.Б.

Кiлькiсть переглядiв: 656

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.