Будівля школи прийнята в експлуатацію 1902 року. . Але незважаючи на великий вік та зношеність приміщень, адміністрація школи разом з колективом, міською радою, відділом освіти виконавчого комітету міської ради постійно працює над удосконаленням матеріально-технічної бази школи, підтриманням її у робочому стані. Працівниками централізованої бухгалтерії шкіл планово проводиться інвентаризація майна, зауважень щодо забезпечення його збереження та оприбуткування немає. Завжди вчасно готується звітна документація, матеріали списуються або оприбутковуються.
Адміністрацією школи приділяється достатньо уваги естетичному вигляду навчального закладу. Коридори, вестибюль школи поступово поповнюються новими сучасними стендами, активно проводиться робота по озелененню коридорів. Подвір’я школи завжди прибране, доглянуте. На квітниках щороку висаджуються квіти. Обслуговуючим персоналом проводиться скошування трави на газонах,у саду ,винесення та періодичне вивезення сміття з території школи.

Упорядкована учителем ЗВ Залужним В. О. смуга перешкод.
Частково замінено меблі ( шафи) у кабінетах української мови, математики, історії; поновлено сучасними стендами кабінет математики, історії, біології.
Власними силами проведений поточний ремонт водопроводу у їдальні, дякуючи голові ПК Залужному В. О.
З 2018 та 2021 р.р. за рахунок коштів Лохвицької міської ради облаштовано 1-4 класи НУШ, навчальне приміщення для учнів 5,8 класів, відремонтовано учительську,ганок центрального входу, придбано морозильну камеру та електроплиту для шкільної їдальні. У ході реалізації проекту " Партнерство заради майбутнього" за підтримки громади Лохвицької ОТГ побудовано і введено в дію каток, вуличні тренажери, побудований футбольний майданчик зі штучним покриттям, нова котельня, розпочата робота по заміні паркану по периметру шкільної території.

/Files/images/IMG_6209.JPG

/Files/images/IMG_6700.JPG

/Files/photogallery/IMG_5438.jpg

/Files/images/1а.JPG

/Files/images/DSC02659.JPG

/Files/images/DSC02660.JPG

/Files/images/IMG_8929.JPG

/Files/images/IMG_8932.JPG

/Files/images/IMG_8931.JPG

/Files/images/IMG_8933.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 993

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.