Будівля школи прийнята в експлуатацію 105 років назад. Але незважаючи на великий вік та зношеність приміщень, адміністрація школи разом з колективом постійно працює над удосконаленням матеріально-технічної бази школи, підтриманням її у робочому стані. Фінансування потреб школи практично не проводиться централізованою бухгалтерією відділу освіти. Вчасно здійснювалися бухгалтерією проплати за спожиті школою енергоносії. Завдяки злагодженості відповідальних за економію працівників, школа в основному не виходить за ліміти спожитих енергоносіїв. За позабюджетні кошти здійснюються поточні ремонти коридорів та приміщень школи, закупівля миючих, дезинфікуючих засобів для харчоблоку, внутрішніх туалетів. За рахунок благодійних коштів (батьківській комітет) здійснюються ремонти та підготовка класних кімнат до навчального року. Працівниками централізованої бухгалтерії шкіл планово проводиться інвентаризація майна, зауважень щодо забезпечення його збереження та оприбуткування немає. Завжди вчасно готується звітна документація, матеріали списуються або оприбутковуються.
Адміністрацією школи приділяється достатньо уваги естетичному вигляду навчального закладу. Коридори, вестибюль школи поступово поповнюються новими сучасними стендами, активно проводиться робота по озелененню коридорів. Подвір’я школи завжди прибране, доглянуте. На квітниках щороку висаджуються квіти, хоча на сьогоднішній день їм не вистачає сучасного дизайну – на це треба звертати увагу учителеві біології,трудового навчання, своєчасно обрізуються дерева, кущі. Фарбується огорожа. Обслуговуючим персоналом проводиться скошування трави на газонах,у саду ,винесення та періодичне вивезення сміття з території школи.

Упорядкована учителем ЗВ Залужним В. О. смуга перешкод.
Частково замінено меблі ( шафи) у кабінетах української мови, математики, історії; поновлено сучасними стендами кабінет математики, історії, біології.
У районних конкурсах-оглядах кабінет історії зайняв І місце, кабінети математики та світової літератури – 2 місце у районі.
З 10 навчальних кабінетів 3- мають І місце, 4 – ІІ місце,1 – ІІІ місце. Кабінет фізики в даний час знаходиться у пристосованому приміщенні , тому конкурувати з сучасними кабінетами не має змоги. Кабінет початкового навчання перебуває в стадії оформлення, і в число 10 не входить.
Власними силами проведений поточний ремонт водопроводу у їдальні, дякуючи голові ПК Залужному В. О.
У 2018 та 2019 н.р. за рахунок коштів Лохвицької міської ради облаштовано 1і 2 класи НУШ, навчальне приміщення для учнів 5 класу, відремонтовано учительську, придбано морозильну камеру та електроплиту для шкільної їдальні. У ході реалізації проекту " Партнерство заради майбутнього" за підтримки громади Лохвицької ОТГ побудовано і введено в дію каток, вуличні тренажери, будується футбольний майданчик зі штучним покриттям, нова котельня, розпочата робота по заміні паркану по периметру шкільної території.

Кiлькiсть переглядiв: 378

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.