Дорогі батьки!

Навчання на карантині продовжується, не зважаючи ні на що!
Просимо Вас ставитись із порозумінням до своїх дітей і тих, хто це навчання організовує.
Ми в ситуації дистанційного навчання вперше, так само, як і ви, тож давайте співпрацювати! Найважче нашим дітям.

Ми дуже розраховуємо на Ваше розуміння і підтримку!
Усі завдання, посилання та інші матеріали для дистанційного навчання ви можете знайти на сайті нашої школи. Шкільний сайт – це спосіб первинного інформування батьків і учнів про навчання в умовах карантину.
Зберігаймо спокій, контролюймо навчання дітей!

Разом ми впораємось з усіма викликами сьогодення!

Будьте здорові!
Педагогічний колектив школи

Про посилення контролю батьків за дітьми під час карантину

Власне здоров’я та безпека близьких важливі для людини. Від кожного з нас залежить швидке подолання коронавірусної інфекції, тому самодисципліна та самовідповідальність – головні умови дотримання карантинного режиму.

Останнім часом збільшилась кількість випадків захворювань дітей на коронавірус. Це відбувається через те, що учні не дотримуються гігієнічних правил, порушують заходи особистої безпеки, карантинний режим, гуляють вулицями міста в компанії однолітків, нехтуючи засобами індивідуального захисту, їздять у транспорті.

Шановні батьки,пам'ятайте, що карантин– це не тільки медико-санітарні заходи, а ще й важливі заходи безпеки, тому закликаємо Вас посилити контроль за дітьми, які залишаються вдома самі. Не допускайте, щоб вони виходили на вулицю без супроводу дорослих, їздили в транспорті, відвідували будь-які заклади чи заходи.

Бережіть себе та подбайте про безпеку своїх дітей!

Адміністрація закладу

Партнерство заради майбутнього!

Створення освітнього середовища, яке засноване на принципах педагогіки партнерства, – справа складна. І вона потребує чіткої та цілеспрямованої взаємодії всіх учасників навчального процесу, а також усвідомлення ними важливості досягнення спільної мети.

Педагогічний колектив пишається батьками нашої школи.

Адже батьки та вчителі допомагають одне одному краще розуміти інтереси, потреби та можливості дітей. Це дозволяє обирати найбільш ефективну модель співпраці та готує школярів до самостійного життя. Педагоги за допомагою батьків відкривають нові таланти школярів, стимулюють їхні інтереси та освітні можливості. І батьки, як найперші вчителі дитини, здатні допомогти знайти з нею спільну мову.

Партнерство у школі базується на засадах добровільності, рівності, порозуміння та взаємодопомоги. Права та обов’язки учнів, батьків та вчителів треба чітко формульовані, а головне – усвідомлені. Саме так зусилля кожного з учасників освітнього процесу будуть спрямовані на досягнення спільної мети.

Кiлькiсть переглядiв: 361

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.