ОГОЛОШЕНО КОНКУРС ДЛЯ УЧНІВ:

Оголошено конкурс, що проходить під егідою Національного Проекту «Відкритий світ», компанії Microsoft та за підтримки українського онлайн-видавництва «Читай онлайн».

Учні (з допомогою батьків) повинні написати твір:

«Навіщо мені новий планшет?».

У творі можна описати, як саме впливають новітні технології на розвиток освіти та науки в нашій країні, та чому так важливо рухатись в ногу з новітніми світовими ідеями.

Автори найкращих 5 творів отримають найновіші планшети, представлені 2013 року компанією Microsoft в Україні: Microsoft Surface RT 32 GB з встановленим Windows RT і Office RT, які можна використовувати, як повноцінний комп’ютер, як для навчального процесу, так і для розвитку власних здібностей.

Інші твори, які привернуть увагу журі конкурсу, будуть відзначені цінними подарунками від організаторів та партнерів конкурсу.

Твір необхідно надіслати на адресу: planshet@englerinvest.com з 9 по 25 грудня 2013 року.

Підведення підсумків відбудеться 27 грудня 2013 року.

У тексті листа необхідно вказати:

  1. ПІБ учня
  2. Вік
  3. Місто
  4. № школи
  5. Телефон

Переможця буде оголошено з допомогою веб-порталів:

та їх груп Вконтакті та Facebook

За будь-якою інформацією Ви можете звернутися за електронною поштою: planshet@englerinvest.com або поштою 04053, м. Київ, вул. Гоголівська, 37/2Б

P.S. Також нагадуємо про те, що з 29 листопада 2013 в рамках проекту «Відкритий Світ» здійснюється продаж планшетів Microsoft Surface RT 32 GB з встановленим Windows RT і Office RT за неймовірно низкою ціною 2999 грн.

Кiлькiсть переглядiв: 453

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.